Informacje o serwerze


Lista administracji:

Nazwa Rola / Ranga Opis
Milten22 Admin Właściciel serwera minecraft. Tylko najpilniejsze kwestie związane z serwerem
Zbigniew222 Admin Admin pomocniczy. Gdy nikogo nie ma, wtedy zjawia się on - Zbigniew.
Tusia Admin Główny admin serwera. Lepiej z nią nie zadzierać!
Damikower JuniorAdmin Zawsze chętnie pomoże w rozwiązaniu nawet najmniejszego problemu.
VSEVENV JuniorAdmin Reaguje na różne incydenty szybciej niż ustawa przewiduje.

Dodatkowe informacje warte uwagi:


FAQ:

Chcielibyście zagrać w Minecraft na naszym serwerze, ale nie wiecie od czego zacząć? - Służymy pomocą! Wystarczy, że skontaktujecie się z nami w dowolny sposób, a krok po kroku wyjaśnimy jak zacząć!

Zastanawiacie się jak wygląda rozgrywka na serwerze? - W skrócie: wchodzicie na nasz serwer (IP: mc.phxn.net), rejestrujecie się (wpisując /register ) i zapamiętujecie swoje hasło, sposób gry jest dowolny, jednak główny nurt to survival z ekonomią i działkami.

Chcielibyście zarabiać $$$ na serwerze?Nic bardziej prostszego! Wystarczy, że dołączycie do pracy wpisując /jobs browse i klikając prawym przyciskiem myszy na pracę, w której chcecie zarabiać.

Czy jest inny sposób zarabiania? - Ależ oczywiście! Jak już zarobicie odpowiednią sumkę to możecie wynając miejsce w mieście na targ i handlować różnymi rzeczami z innymi graczami. Wy ustalacie cenę za towar. Odbywa się to poprzez skrzynki i tabliczki.

Jak zdobyć działkę? - Wpiszcie komendę /ps get a ukaże wam się lista możliwych działek do kupna. UWAGA! Stawiając blok na wybranej działce wyznaczacie tym samym środek tej działki.

Czy można sprzedać działkę? - Można, wystarczy, że wpiszecie /ps info, a komendy was pokierują.

Jest możliwość tworzenia grup/gildii? - Tak jest, wpisując /party dowiecie się więcej.